Zdrowienie: spisek nadziei

Zapraszamy na seminarium PTTSPP pod tytułem: „Zdrowienie: spisek nadziei”, w którym udział weźmie dr Patricia E. Deegan. W 30-minutowym webinarium Pat Deegan omówi, jak wspierać powrót do zdrowia osób, u których zdiagnozowano poważną chorobę psychiczną. Opierając się na swoich doświadczeniach po tym, jak jako nastolatka zdiagnozowano u niej schizofrenię, Pat opisze kluczowe momenty w procesie zdrowienia. Wprowadza również nowe narzędzia, które personel wsparcia rówieśniczego i klinicyści będą mogli wykorzystać w pracy z ludźmi.
Następnie Joanna Obiegałka i Katarzyna Prot-Klinger będą rozmawiać o odniesieniu poruszanych kwestii do sytuacji osób z własnym doświadczeniem psychozy.

Seminarium odbędzie się online na platformie Zoom w dniu 4 kwietnia o 20:00 i potrwa ok. 90 minut. Maksymalna liczba uczestników 100 osób.

Link do zoom Identyfikator spotkania: 859 2232 7928; Kod dostępu: 455316

Ahoj,

Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie misji – Rejsu Nadziei przez Bałtyk, załogi składającej się z osób z doświadczeniem kryzysy psychicznego na konferencję ISPS.org w Helsinkach.

Wspiera nas coraz więcej osób w tym Pat Deegan, stąd Jej przesłanie dla osób z naszego regionu.

W tym celu proszę o wpłaty na zrzutkę 12-member therapy group dreams to go to Helsinki, for ISPS plen… (4fund.com). lub ufundowanie symbolicznej kawy  https://buycoffee.to/joannaobiegalka

Ja Joanna Obiegałka jestem osobą z doświadczeniem psychozy. Do otwartości zainspirowali mnie ludzie z Holandii podczas konferencji ISPS w Polsce w 2013 roku. Wierzę w oddolny ruch na rzecz zmiany narracji o doświadczeniach psychozy ludzi w Polsce od tamtego czasu. Nasz naród, podobnie jak wiele innych, został dotknięty doświadczeniami wojennymi, Holokaustem, musimy się podnieść. Może nie pamiętam tego czasu, ale moi rodzice trochę, nasze historie rodzinne też, nasze ciała też pamiętają na swój specyficzny sposób. Chcę wyzdrowieć. Mam nadzieję. Mam nadzieję, że zainspiruję innych, więc zachęcam moją grupę terapeutyczną do podróżowania ze mną. Pracuję w bibliotece akademickiej. Mam więc stabilną, niewielką, ale miesięczną pensję. Niektórzy znajomi z grupy też pracują, niektórzy mają rodziny, niektórzy nie, niektórzy nie mają pieniędzy, a jakakolwiek renta jest niewielkim wsparciem ze strony państwa, niektórym nie przyznano renty. Potrzebujemy, abyś rozpowszechnił 🙏 ❤️ informacje o naszej prośbie o wsparcie nas i naszej misji. Jeśli uważasz, że warto nas wspierać 🙌, zrób to. Jeśli mogę coś dla Ciebie zrobić, bardzo bym chciała daj znać. Słyszałam ostatnio o słowie przeciwstawnym paranoi, pronoi – opatrzności. Niektórzy mówią, że to wciąż choroba, mam nadzieję, że nie, mam nadzieję, że 🙏 😔 zostanie nagrodzona podróżą przez Morze 🌊 Bałtyckie do Finlandii. Oto nasza kampania fundraisingowa 12-member therapy group dreams to go to Helsinki, for ISPS plen… (4fund.com)

Joanna Obiegałka 

ISPS Poland 🇵🇱 ♥️ 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100050954934052

(10) Joanna & Collin – YouTube